لوگو صائب تدریس | آموزشگاه خصوصی صائب تدریس

درباره صائب بیشتر  تدریس بدانید!

 صائب تدریس،مجموعه جوانی از اساتید و مشاوران است. این مجموعه با هدف ارتقا و پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان و دانشجویان تشکیل شده است. این آموزشگاه با تیم پشتیبانی قوی همراه است. این تیم، کار اساتید و نحوه عملکرد آن‌ها را پیگیری میکند.
این مجموعه دارای کادری حرفه‌ای و متخصص که شامل اساتیدی از تمامی مقاطع تحصیلی، دورس مختلف و مشاورانی برای برنامه ریزی مطالعاتی، انتخاب رشته تحصیلی، انتخاب دانشگاه و ..  است.

صائب و اعزام استاد

آموزشگاه ما، دانش‌آموزان و دانشجویان خود را تا رسیدن به موفقیت و نمرات عالی همراهی خواهد کرد. در این شرایط کرونا که دانش‌آموزان هدف و اشتیاق خود را برای درس خواندن از دست داده‌اند وجود یک مشاور برای پیگیری مطالعات دروس اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

در این روزها که دانش‌آموزان به صورت غیر حضوری و آنلاین سر کلاس مدارس شرکت می‌کنند به اشکالات و سوالات زیادی بر میخورند، چون هیچ چیز جای تدریس حضوری را نمیگیرد. بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌های آنها نگران ضعیف شدن پایه درسی هستند.

در این مواقع میتوانند با تماس به نزدیک‌ترین شعب صائب تدریس درخواست استاد برای درس و پایه مورد نظر خود بکنند تا استاد با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی در زمان مورد نظر شما در منزل شما حضور پیدا کند.

مدیریت آموزشگاه صائب

مراحل آغاز به کار و رشد

آموزشگاه با هدف رشد و ارتقا سطح علمی و نمرات دانش‌آموزان در یک دفتر در محدوده شرق تهران شروع به کار کرد.

صائب تدریس به عنوان شرکت کمک آموزشی ثبت رسمی شد. بعد از آن تلاش‌های خود را برای پیشرفت کاری انجام داد.

با گرفتن مجوز رسمی از وزارت آموزش پرورش  به عنوان آموزشگاه علمی آزاد تمامی مناطق تهران را پوشش داده و ظرف مدت کوتاهی اعتماد خانواده ها را جلب کرده

به دلیل درخواست‌های بیشتر و رضایت دانش‌آموزان این مجموعه شروع به افزایش کادر حرفه‌ای (اساتید – مشاوران) خود کرد. بعد از آن توانست با جمعی از دبیران خود علاوه بر تهران، شهر کرج را نیز تحت پوشش خود برای اعزام اساتید قرار دهد. 

بعد از آنکه درخواست‌ها و تقاضاهای دانش‌آموزان و دانشجویان برای اعزام استاد و مشاور افزایش پیدا کرد، مدیریت این آموزشگاه تصمیم گرفت برای راحتی اساتید و دانش‌آموزان، شعب خود را در مناطق مختلف تهران افزایش دهد. بعد از آن آموزشگاه صائب تدریس با شعب شرق، شمال، غرب و مرکز تهران به ادامه فعالیت خود پرداخت.